Predám dom vhodný na podnikanie

Ružomberok, Ružomberok,

Krátke zhrnutie

ID nehnuteľnosti:
215
Cena:
95.000 €
Druh nehnuteľnosti:
Domy
Typ nehnuteľnosti:
Predaj
MK Reality Kalkulátor
Doba splácania v rokoch: Výška úveru: Úroková sadzba:
Mesačná splátka:
Výpočet má len informatívny charakter. Pre presné určenie výšky mesačnej splátky nás prosím kontaktujte.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj tento perspektívny, dvojpodlažný dom rozliehajúci sa na pozemku o výmere 1280 m2 v obci Liptovské Revúce, u ktorého je široká škála možnosti využitia.
Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou základov, strechy a zmenou dispozície. Na prízemí je nová elektrika, v celom objekte sú nové dvojsieťové okná.
Každé poschodie sa skladá z 4-samostatných izieb, kuchynky, priestrannej spoločenskej miestnosti, samostatná kúpeľňa s WC pre ženy, samostatná kúpeľňa s WC pre mužov, odkladacej miestnosti a väčšieho apartmánu s vlastným sociálnym zariadením a kuchynskou časťou.

Objekt sa nachádza v príjemnej, ničím nerušenej časti dedinky Liptovská Revúca, kde v blízkosti sú situované lyžiarske vleky, cyklistické chodníky, relaxačné a wellness centrum a všetka potrebná občianska vybavenosť.
Penzióny sú cez sezóny vybookované.

Objekt je vhodný na rekreačné zariadenie cca 40 miest na spanie, na záhradnej časti je garáž, ktorú je možno prebudovať na kolibu, čím vytvoríte ešte atraktívnejšie využitie objektu. Na rozľahlom pozemku je možnosť vybudovať dostatočné množstvo parkovacích miest ale peknú vonkajšiu terasu pre oddych vašich klientov.

Tak prečo nevyužiť túto jedinečnú šancu, vytvoriť rekreačné stredisko s vlastným gastro zariadeným kde by mali zákazníci ale aj vy sami, možnosť utiecť pred stresom, ktorý nás naháňa v tomto uponáhľanom svete?
Verím, že Vás presvedčí krásny výhľad na okolitú prírodu!!!
Nepremrhajte šancu kúpiť túto nehnuteľnosť za zníženú cenu !!!
Objekt sa nachádza v rekreačnej obci Liptovské Revúce.

Vybavenie nehnuteľnosti

  • Kanalizácia
  • Parkovacie miesto

Mapa

Kontaktovať makléra