Rodinný dom 5+1 so zariadením a veľkou záhradou v obci Hnilčík

Hnilčík, Spišská Nová Ves,

Krátke zhrnutie

ID nehnuteľnosti:
107
Cena:
75.000 €
Druh nehnuteľnosti:
Domy
Typ nehnuteľnosti:
Predaj
Rozloha:
1062 m2
Izby:
5
MK Reality Kalkulátor
Doba splácania v rokoch: Výška úveru: Úroková sadzba:
Mesačná splátka:
Výpočet má len informatívny charakter. Pre presné určenie výšky mesačnej splátky nás prosím kontaktujte.

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne len v našej MK reality Vám ponúkam na predaj rodinný dom so zariadením v obci Hnilčík, miestna časť Ráztoky – Poľana, okr. Spišská Nová Ves. Očarujúce prostredie obce Hnilčík – vstupnej brány Národného parku Slovenský raj, ktorý je jednou z najkrajších a najnavštevovanejších oblastí Slovenska. V blízkosti je lyžiarske stredisko, daná lokalita ponúka výborné miesto na pešiu turistiku, cykloturistiku a množstvo voľnočasových aktivít.

Rodinný dom sa nachádza v tichom, lesnom prostredí v intraviláne obce. Bol postavený v 90.-tych rokoch. Pred vstupom do domu je umiestnená terasa.

V prízemí sa nachádza dlhá vstupná chodba, z ktorej sa dostanete do kuchyne s obývacou izbou a murovaným krbom. Súčasťou kuchyne je aj potravinová komora. Vedľa obývacej izby je ďalšia neprechodná izba, kúpelňa s vaňou a samostatné WC.

Na poschodie sa premiestnite dreveným schodiskom. Poschodie má tri neprechodné izby a veľkú terasu s nádherným výhľadom.

Dom je postavený z kvádrovej konštrukcie. Podlahy sú pokryté doskami, linoleom a kobercami. Vykurovanie je zabezpečené samostatnými akumulačnými pieckami a krbom. Voda je napojená na obecný vodovod a ohrev zabezpečuje prietokový ohrievač. Strechu pokrýva vlnitý eternit. Odpadová voda je napojená na septik, ktorý je umiestnený 15m od hranice pozemku.

Mesto Spišská Nová Ves je vzdialené 16km, Dedinky 22km, Mlynky 17km, preto je táto oblasť vhodná ako na bývanie pre ľudí, ktorí majú radi kľud a oddych, alebo je možné využite ako chaty pre rekreáciu a oddych s rodinou, priateľmi. Priestranný pozemok ponúka aj možnosť chovu zvierat, či pestovanie zeleniny a ovocia. Čakajú Vás tu už krásne stromy – slivky a jablone. Lokalita je známym hubárskym rajom, výhodou je blízkosť turistických a cykloturistických trás v smere na Markušovce, Závadku, Slovinky. V obci sa nachádza MŠ a obchod s potravinami i reštaurácia.

Cena nehnuteľnosti: Možná dohoda na predaji. Cena je vrátane zariadenia a nábytku chalupy. Majiteľ je ochotný v prípade záujmu rozdeliť pozemok na dve parcely a odpredať každú parcelu osobitne. Na pozemku sa nachádza drevená hospodárska budova. Pozemok je po celom obvode oplotený starším dreveným plotom.

V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s úverovým poradenstvom.

Vybavenie nehnuteľnosti

  • Krb
  • Osobné vlastníctvo
  • Terasa

Mapa

Kontaktovať makléra


E-book MK Reality

Ako financovať bývanie prostredníctvom hypotéky výhodnejšie?

Stiahnite si náš e-book a dozviete sa:

1. Ako si správne nastaviť podmienky hypotéky

2. Ako získať najvýhodnejšiu ponuku

3. Aké doklady sú potrebné k žiadosti

Ďakujeme, Váš e-book je na ceste k Vám.