Rodinný dom vhodný ako aj ako víkendová chata

Liptovská Teplička, Poprad,

Krátke zhrnutie

ID nehnuteľnosti:
197
Cena:
82.500 €
Druh nehnuteľnosti:
Domy
Typ nehnuteľnosti:
Predaj
Izby:
3
MK Reality Kalkulátor
Doba splácania v rokoch: Výška úveru: Úroková sadzba:
Mesačná splátka:
Výpočet má len informatívny charakter. Pre presné určenie výšky mesačnej splátky nás prosím kontaktujte.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 rodinné domy. Jeden dom prešiel rekonštrukciou, druhý dom je v pôvodnom stave.
Nachádzajú sa na pozemku o výmere 500m² do ktorého spadá hospodárska budova, altánok – momentálne využívaný ako otvorená garáž.

Prvý dom môžete využívať aj ako víkendové sídlo na relax a oddych.

Po vstupe do domu Vás okamžite očaria drevené steny, ktoré vytvoria efekt chalupy.
Na prvom podlaží sa nachádza obývacia miestnosť so vstavaným krbom, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálňou. V zadnej časti prízemia nájdete priestrannú špajzu. Taktiež sa tam nachádza kúpeľňa vybavená rohovou vaňou. Vo vedľajšej miestnosti je samostatné WC.
Na druhom podlaží sa nachádzajú podkrovné izby: spálňa, detská izba, pracovňa a toaleta. Pracovňa je vybavená skriňami na mieru, ktoré sú prispôsobené drevenému dizajnu celej nehnuteľnosti. Na tomto poschodí sa nachádza ďalšie sociálne zariadenie.

Dom je napojený na verejnú kanalizáciu, plyn, obecný vodovod a elektrinu. Dom je vybavený plynovým kotlom, ktorý vykuruje cez prietokový ohrievač aj teplú vodu. Taktiež môžete na vykurovanie použiť krb, ktorý je vybavený prieduchmi aj do vrchnej časti domu. Pri vykurovaní krbom sa plynové kúrenie automaticky vypne. V roku 2006 prešiel dom rozsiahlou rekonštrukciou t.j. nové elektrické rozvody, kanalizačné rozvody, voda. Dom je zateplený z vnútornej strany.
Mesačné náklady pre dve osoby sú do 100€. Zastavaná plocha domu je 76m².

Druhý dom je v pôvodnom stave. Vhodný na zrekonštruovanie, neskôr môžete využívať ako investičnú nehnuteľnosť. Poprípade zbúranie a využitia priestoru na záhradku, garáž, …

Nachádza sa v obci Liptovská Teplička, ktorá je v doline medzi Vysokými Tatrami a Kráľovou Hoľou. V tejto lokalite môžete využiť športovo-relaxačné aktivity. Dom je vhodný na celoročné bývanie, ale aj ako víkendová chalupa. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce, kde máte „po ruke“ materskú školu so základnou školou, poštu, potraviny, zdravotné stredisko, obecný úrad, reštaurácie. Obec má svoje lyžiarske stredisko, penzión kde môžete využiť wellness, bowling. Obec je známa ľudovými tradíciami a folklórom. Každoročne sa organizujú veľké folklórne slávnosti.

Mapa

Kontaktovať makléra