Znížená cena – Útulná vidiecka drevenička

Liptovská Teplička, Poprad,

Krátke zhrnutie

ID nehnuteľnosti:
219
Cena:
44.000 €
Druh nehnuteľnosti:
Chaty
Typ nehnuteľnosti:
Predaj
Rozloha:
571 m2
Izby:
4
MK Reality Kalkulátor
Doba splácania v rokoch: Výška úveru: Úroková sadzba:
Mesačná splátka:
Výpočet má len informatívny charakter. Pre presné určenie výšky mesačnej splátky nás prosím kontaktujte.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj útulnú vidieckú dreveničku. Nachádza sa v údolí medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami v obci Liptovská Teplička.

Táto drevenica sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 571m². Ponuku zahŕňa taktiež stodola a rozsiahla záhrada. Na pozemku sú všetky inžinierske siete vrátane plynovej prípojky avšak drevenica je napojená na elektrinu, vodu a odpad. Drevenica je v pôvodnom stave a je tam zachovaných veľa pôvodných prvkov ako napríklad interiér samotného domu. Taktiež sa v dvoch izbách nachádzajú kachlové pece ktoré môžete využívať na vykurovanie nehnuteľnosti, poprípade ako dekoráciu. Drevenica disponuje štyrmi izbami a má zaujímavý potenciál na rekonštrukciu podľa vlastných predstav. Domček je jedno podlažný, avšak s možnosťou úpravy podkrovia na podkrovné izby. Zastavaná plocha drevenice je 88m². Táto nehnuteľnosť je ideálna na víkendový relax a oddych s blízkymi či rodinou. Drevenica je vhodná aj ako investíčna príležitosť, kedže v obci je rozvinutý športový a cestovný ruch.

Veľkým plusom je poloha drevenice. Nachádza sa v doline medzi Vysokým a Nízkymi Tatrami. Táto oblasť je bohatá na relaxačné a turistické využitie. Ak hľadáte miesto, kde si vychutnáte ticho a krásy prírody, obec Liptovská Teplička je na to ako stvorená. V obci sa nachádza všetká občianska vybavenosť, lyžiarske vleky, športoviská, disponuje bohatou ľudovou kultúrou.

Pridajte sa medzi našich spokojných klientov aj vy a vykročte na cestu za vysnívaným domovom práve s nami.

Mapa

Kontaktovať makléra