Luxusný rodinný dom s penziónom v TOP lokalite Veľká Lomnica

Veľká Lomnica, Kežmarok, , 059 52

Krátke zhrnutie

ID nehnuteľnosti:
186
Cena:
380.000 €
Druh nehnuteľnosti:
Domy
Typ nehnuteľnosti:
Predaj
MK Reality Kalkulátor
Doba splácania v rokoch: Výška úveru: Úroková sadzba:
Mesačná splátka:
Výpočet má len informatívny charakter. Pre presné určenie výšky mesačnej splátky nás prosím kontaktujte.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj luxusný rodinný dom s penziónom. Nachádza sa v obľúbenej lokalite pod Tatrami-Veľká Lomnica.
Objekt sa rozprestiera na pozemku o výmere 700m2.
Predná časť pozostáva z rodinnej vilky, ktorá je dobre dispozične riešená a luxusne zariadená. Pri vstupe do domu na prvom podlaží sa nachádza naozaj priestranná obývacia časť prepojená s kuchynskou časťou, ktorá je oddelená vkusným barom. Okolo obývacej časti je balkón, kde si môžete vypiť svoju rannú kávu alebo čaj. Na tomto poschodí sa tiež nachádza jedna spálňa a kúpeľňa s oddeleným WC. Na poschodí máte obrovskú hlavnú spálňu s výstupom na balkón, a čo dámy ocenia je veľký šatník ( táto spálňa nie je v cene), matrace v celom objekte sú značky Ortopedica. Ďalej tu máme dve menšie spálne, kúpeľňu a oddelené WC. Objekt je podpivničený! Dvere sú z buku a schody z dubu, ocení to každý majster.

P O Z O R ——— trafíte dve muchy jednou ranou !!! Cena domu v tejto lokalite je 200 000,- vrátane zariadenia. Cena za kompletne zariadení penzión je iba 180 000,-

Zadná časť pozostáva z obytnej časti penziónu kde na prízemí sa nachádzajú 2 izby s vlastným sociálnym zariadením, na poschodí sú tiež 2 izby s vlastným sociálnym zariadením a v podkrovnej časti je pekný apartmán s veľkou kúpeľňou. Izby majú výstupy na balkóny s nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. To si Vaši hostia určite zamilujú !
Nedá mi nespomenúť pivničnú časť ktorá pozostáva s plne zariadeného baru a príslušenstva, sociálneho zariadenia a miestnosti s predprípravou na saunu.

Na záhrade sa nachádza altánok pre voľné chvíle alebo na grilovačku pre Vašich hostí. Disponuje kuchynskou časťou, sedením ale aj WC. Na záhrade sa nachádza aj menší sklad.
Upravenú záhradu ocenia najmä Vaši hostia s ratolesťami.
Výhodou je vlastná studňa!

Objekt je oplotený, disponuje jednou vnútornou garážou, vnútorným státim pre autá.

Ak ste podnikavec viete si rodinný dom prepojiť s penziónom čím Vám vznikne priestor na ďalšie lôžka ale aj vytvorenie menšej stravovacej časti.

Náklady sú nízke.

Lokalita je výborná, tichá, ako stvorená na oddych a relax. Avšak v blízkosti je všetka občianska vybavenosť.

Vybavenie nehnuteľnosti

  • Balkón
  • DSL / Internet
  • Pivnica
  • Terasa
  • TV / Sat

Mapa

Kontaktovať makléra