Prečo predať, kúpiť nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu ?

Miroslava Kulach Miklošeková 10/09/2016

Zbavte sa starostí

Hlavnou výhodou využitia služieb realitnej kancelárie je okrem väčšej šance nájsť vhodného kupca na nehnuteľnosť alebo aj naopak, vhodnej nehnuteľnosti na kúpu. Pri kúpe či predaji nehnuteľnosti prostredníctvom spoľahlivej realitnej kancelárie sa tiež vyvarujete rôznych chýb. A netreba zabúdať na to, že prvý dojem je len jeden. Pri kúpe a predaji nehnuteľnosti ide o vyššie finančné čiastky, preto je dobré mať dobrého poradcu v právnej oblasti. Realitná kancelária poskytuje kompletný servis, za klienta vybaví všetky potrebné zmluvy a prevod nehnuteľnosti na katastri.

Výhodnejšia hypotéka

Výhodou nákupu prostredníctvom realitnej kancelárie je tiež možnosť vybaviť výhodnú hypotéku, ktorá je pripravená na konkrétnu nehnuteľnosť, dokonca viete dostať aj rôzne zľavy z úrokových sadzieb, ku ktorým by ste sa v bežnom prípade nedostali. Tak prečo to nevyužiť ? Netreba zabúdať na to, že hypotéka je dlhodobý záväzok.

Informácie o nových ponukách

Spoľahlivá realitná kancelária má databázu nehnuteľností na predaj a tiež konkrétnych záujemcov o kúpu nehnuteľností. Predaj či kúpa je teda oveľa rýchlejšia. Kupujúci si môže on-line prezrieť konkrétne ponuky ešte pred samotnou obhliadkou. Realitné kancelárie sledujú trendy, ich aktuálnu ponuku môžete sledovať aj prostredníctvom sociálnych sietí ( Facebook, Pinterest, Instagram… ). Ihneď tak máte informácie o nových ponukách nehnuteľností a predávajúci má oveľa vyššiu šancu predať nehnuteľnosť často aj za vyššiu sumu, pretože o predaji sa dozvie oveľa viac potencionálnych kupujúcich.

Overená realitná kancelária

Realitnú kanceláriu je však potrebné tiež vhodne zvoliť. Treba si vyberať overenú realitnú kanceláriu s dobrými referenciami. Výhodou je tiež členstvo realitnej kancelárie v Realitnej únii, ktorá združuje overené realitné kancelárie.

Realitná kancelária MK reality je skúsená realitná kancelária so širokou ponukou nehnuteľností a databázou kupcov. V príjemnom prostredí sa vám bude venovať skúsený realitný maklér, ktorý vám ponúkne najlepšie varianty pri kúpe a predaji. Môžete tiež využiť možnosť odbornej prehliadky, ktorá vám bude nápomocná pri zvolení vhodnej predajnej stratégie.

O autorovi

Zanechať komentár